Najczęściej zadawane pytania

Jaki wykrywacz metali wybrać?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie zakupu sprzętu, jeżeli będą mieli Państwo jakieś dodatkowe pytania to proszę śmiało dzwonić: 795-272-215

Wykrywacze do wody słodkiej nie muszą być tak wyspecjalizowane jak detektory do poszukiwań w zasolonym morskim środowisku. Poniżej przedstawię listę wykrywaczy począwszy od najtańszego a skończywszy na drogich i profesjonalnych detektorach a w razie pytań proszę się ze mną śmiało kontaktować:

Słona woda morska czy oceaniczna jest już większym wyzwaniem dla detektora i tutaj aby to miało sens to musimy zainwestować trochę więcej. Poniższa lista przedstawia wykrywacze od najtańszych po najdroższe i zarazem najbardziej profesjonalne. W razie pytań proszę się śmiało ze mną kontaktować a odpowiem na pytania:

Uznajmy, że moneta jest drobnym przedmiotem, dlatego też będziemy szukać wykrywacza dynamicznego (tak zwanego drobnicowca). Wykrywacze metali bazują między innymi na częstotliwości pracy. Im częstotliwość jest niższa tym lepiej sobie radzi z dużymi przedmiotami, ale gorzej z drobnymi i analogicznie wyższa częstotliwość radzi sobie lepiej z drobnymi przedmiotami, ale gorzej z większymi. Przyjęło się, że do poszukiwań takich przedmiotów jak monety spokojnie starczą wykrywacze z pracą w przedziale częstotliwości od 12 do 20kHz lub wykrywacze multiczęstotliwościowe które mogą używać kilku częstotliwości jednocześnie. Poniżej przedstawiam dłuższą listę wykrywaczy począwszy od najtańszych po najdroższe które mogę polecić. W razie pytań proszę śmiało się ze mną kontaktować a chętnie na nie odpowiem:

Do poszukiwań dużej biżuterii takiej jak obrączki czy pierścionki sprawdzą się te same wykrywacze jak te z listy do poszukiwań monet. Poniżej przedstawię kilka moich propozycji detektorów do poszukiwań trudnej do znalezienia biżuterii takiej jak kolczyki, łańcuszki a nawet zapięcia od kolczyków. Wykrywacze te muszą charakteryzować się wysoką częstotliwością pracy. W razie pytań proszę śmiało się ze mną kontaktować:

Przede wszystkim chciałbym wyjaśnić jedną, bardzo ważną sprawę. Profesjonalny wykrywacz złota nie służy do odnajdywania złotej biżuterii czy złotych monet tylko do odnajdywania złotych samorodków tak jak to robią w Australii czy Afryce. Jeżeli zamierzasz szukać złotej biżuterii to odsyłam Cię do pytania wyżej „Jaki wykrywacz metali kupić do poszukiwań biżuterii?” Natomiast jeżeli nadal planujesz kupić wykrywacz do poszukiwań samorodków to polecam się najpierw ze mną skontaktować.

Jaki wykrywacz metali do 1000 zł wybrać? Pytanie jest o tyle łatwe, że nie ma zbyt dużej ilości wykrywaczy w tym przedziale cenowym. Osobiście zaproponuję dwa modele które są warte uwagi. Mój prywatny ranking wykrywaczy metali do tysiąca złotych wygląda tak:

Wykrywaczy w przedziale cenowym 1000-2000 zł jest już dużo, warto się zastanowić do czego chcemy go używać, czy ma być wodoszczelny czy nie itd. Poniżej wymienię wykrywacze którymi warto się zainteresować od najtańszego do najdroższego. W razie pytań proszę się ze mną śmiało kontaktować:

Przy doborze wykrywacza ważne jest to by jak najlepiej ocenić czego i gdzie chcemy szukać danym wykrywaczem. W razie problemu z taką oceną śmiało proszę się ze mną kontaktować. Poniżej przyszykowałem proponowaną listę wykrywaczy:

Przy doborze wykrywacza ważne jest to by jak najlepiej ocenić czego i gdzie chcemy szukać danym wykrywaczem. W razie problemu z taką oceną śmiało proszę pisać lub dzwonić a postaram się pomóc. Poniżej przesyłam listę wykrywaczy z przedziału cenowego 3000 – 5000 zł którymi warto się zainteresować:

Przy doborze wykrywacza ważne jest to by jak najlepiej ocenić czego i gdzie chcemy szukać danym wykrywaczem. W razie problemu z taką oceną śmiało proszę pisać lub dzwonić a postaram się pomóc. Poniżej lista wykrywaczy które moim zdaniem są najlepszymi wykrywaczami z przedziału cenowego 5000 do 10000 zł

Detektory metali dla dzieci powinny być proste w obsłudze i przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dziecka. Prostota zapewni dobrą zabawę a dostosowana konstrukcja zagwarantuje, bezpieczeństwo i prawidłowe użytkowanie wykrywacza. Poniżej lista wykrywaczy które polecam dla dzieci a w razie pytań proszę się ze mną śmiało kontaktować.