Witajcie na tuptacze.pl – sklepie dla pasjonatów poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować Wam naszą szeroką gamę cewek od renomowanych marek takich jak Nokta, BlackDog, Quest i Minelab.

Cewki to niezbędny element wyposażenia każdego detektorysty, a my wiemy, że odpowiedni wybór może zdecydować o sukcesie poszukiwań. Dlatego oferujemy bogaty wybór cewek, które są idealnie dopasowane do różnych potrzeb i warunków terenowych.

Jeśli szukasz cewki zapewniającej najlepszą separację w typowo zaśmieconych lub trudnodostępnych miejscach, zwróć uwagę na nasze cewki tak zwane snajperki. Dzięki eliptycznej budowie i stosunkowo małym rozmiarom, są idealne do parków, kąpielisk oraz innych miejsc w których jest duże zaśmiecenie. Dodatkowym atutem takich cewek jest możliwość dojścia w miejsca trudnodostępne o czym warto pamiętać.

Natomiast jeśli zależy Ci na maksymalnej głębokości detekcji dla dużych i średnich obiektów oraz dużym polu przemiatania to zapraszam do zapoznania się z cewkami 13 calowymi i większymi. Są to idealne cewki do dużych i płaskich terenów takich jak pola, morskie kąpieliska czy plaże. Proszę tylko pamiętać, że te cewki najlepiej sprawują się w stosunkowo czystym terenie.

W razie wątpliwości co do wyboru cewki, zapraszam do kontaktu telefonicznego, osobiście postaram się dobrać odpowiedni rodzaj sondy.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Koniec

Koniec