W sklepie internetowym tuptacze.pl znajdziesz najwyższej jakości magnesy neodymowe do poszukiwania skarbów! Nasze magnesy zostały zaprojektowane z myślą o entuzjastach odkrywania, zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z poszukiwaniami, jak i dla doświadczonych poszukiwaczy.

Jednym z naszych produktów jest magnes neodymowy F200x2 – imponujący kawałek magnesu o znacznej sile przyciągania. Z dwoma możliwościami mocowania liny, ten magnes staje się niezwykle uniwersalny i sprawdza się zarówno podczas połowu w rzekach, stawach, jak i w studniach. Z maksymalnym udźwigiem wynoszącym aż 350 kg, możesz być pewien, że poradzi sobie z większością zadań. Wykonany z materiału klasy N50 i objęty 1-letnią gwarancją, ten magnes zapewni Ci niezawodną pomoc w Twoich poszukiwaniach.

Dla młodszych poszukiwaczy oraz tych, którzy preferują mniejsze rozmiary, proponujemy magnes neodymowy F120x2. Choć mniejszy, posiada również dwie opcje mocowania liny, co czyni go idealnym do odkrywania zarówno w rzekach i zbiornikach wodnych, jak i w studniach. Maksymalny udźwig wynoszący 180 kg sprawia, że jest to doskonały wybór dla początkujących. Wykonany z materiału N45 i objęty 1-letnią gwarancją, ten magnes zapewnia niezawodność i trwałość w każdych warunkach.

Nie czekaj dłużej – dołącz do grona poszukiwaczy skarbów i wybierz idealny magnes neodymowy, który pomoże Ci odkrywać niesamowite znaleziska!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Magnes Neodymowy F200x2 POWER N50

  219,00 

  Magnes Neodymowy F200x2: spory kawałek magnesu z dużą siłą przyciągania. Idealny dla początkujących, jak i zaawansowanych poszukiwaczy. Dwie możliwości mocowania liny dodatkowo sprawiają, że magnes ten jest bardziej uniwersalny i nadaje się do połowu zarówno w rzekach i stawach jak i w studniach.

 • Magnes Neodymowy F120x2

  140,00 

  Magnes Neodymowy F120x2: mały magnes neodymowy, idealniy dla młodszych oraz początkujących poszukiwaczy. Dodatkowo dwie możliwości mocowania sprawiają, ze magnes ten nadaje się zarówno do poszukiwań w rzekach i zbiornikach wodnych jak i w studniach.

   

Koniec

Koniec