Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Minelab Pro-Find 35 Pointer Pro Find 35 pointer

  Pointer Minelab Pro Find 35

  679,00 

  Minelab Pro-Find 35 to zaawansowany pinpointer, który oferuje doskonałą precyzję i niezawodność w lokalizowaniu ukrytych przedmiotów.

 • XP Pointer MI-6

  619,00 

  Pinpointer MI-6 firmy XP Metal Detectors to pierwsze na świecie bezprzewodowe urządzenie tego typu. Dzięki zaawansowanej technologii, możemy bezprzewodowo połączyć MI-6 z panelem sterującym XP Deus i zarządzać wszystkimi ustawieniami pinpointera bezpośrednio z poziomu panelu.

 • Pointer Minelab Pro Find 20

  599,00 

  Pro-Find 20 to pinpointer, który oferuje wszystkie niezbędne funkcje wodoodporne. Jego ergonomiczna konstrukcja i prosta obsługa sprawiają, że jest idealny dla poszukiwaczy skarbów. Dzięki wbudowanemu sygnałowi dźwiękowemu i wibracyjnemu łatwo można zlokalizować ukryte przedmioty, nawet w trudnych warunkach terenowych.

 • Promocja!

  Nokta PulseDive Pointer

  580,00 

  Wszechstrony pinpointer Nokta PulseDive to wodoszczelny do 60 metrów głębokości krecik którego w kilka minut możesz przerobić wymieniając mu cewki (cewka do kupienia osobno). Zdejmując cewkę pointera i zakłądając okrągłą zmieniasz Pulse DivePointer w Pulse DiveScuba którym możesz poszukiwać zgubionych przedmiotów na kąpieliskach słodkowodnych jak i słonowodnych. Oczywiście możesz go również używać na lądzie.

 • XP Pointer MI-4

  479,00 

  Pointer XP MI-4 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają małego i poręcznego pinpointera z wbudowanym akumulatorem i wodoszczelnością do 6 metrów głębokości.

 • Quest XPointer Land

  479,00 

  Quest XPointer Land jest poręcznym pointerem o niewielkich rozmiarach co dodatkowo ułatwia poszukiwania. Wytrzymała obudowa jest dodatkowo chroniona przez dołączone do zestawu dwie osłony cewki zapobiegają przetarciu końcówki sondy.

 • Pointer Minelab Pro-Find 15

  459,00 

  Minelab Pro-Find 15 to zaawansowany pinpointer stworzony przez renomowaną markę Minelab, znana z produkcji wysokiej jakości detektorów metalu. Pro-Find 15 oferuje precyzyjne namierzanie metalowych przedmiotów, co stanowi niezastąpione narzędzie dla pasjonatów poszukiwań skarbów i badaczy archeologicznych.

 • Promocja!

  Nokta Pointer

  446,00 

  Nokta Pointer to nowoczesny i wyjątkowo praktyczny ręczny wykrywacz metali typu pinpointer. Dzięki swojej pełnej funkcji stanowi niezastąpione narzędzie podczas poszukiwań skarbów. Solidna obudowa zapewnia doskonałą odporność na wilgoć i trudne warunki atmosferyczne, umożliwiając swobodne poszukiwania nawet w trudnym, podmokłym terenie.

Koniec

Koniec